Ledelse

Lasse Moe
Dagligleder
lasse.moe@opusdental.com

Thomas Røisli
Driftssjef Norge
thomas.roisli@opusdental.com 

Aida Nilsson
Driftssjef Sverige
aida.nilsson@opusdental.com 

Jarle Mathisen
Salgs- og markedssjef Norge
jarle.mathisen@opusdental.com

Christian Hagegård
Salgs- og markedssjef Sverige
christian.hagegard@opusdental.com

Programsupport Norge

Thomas Røisli
Driftssjef
thomas.roisli@opusdental.com

Gjertrud Tørre Nummestad
Kursansvarlig/support
gjertrud@opusdental.com

Gina Tørre Breiby
Support
gina.breiby@opusdental.com

Aina Øverkil-Bjerkmann
Marked/Support/Kurs
aina.overkil@opusdental.com

Elin Johansen
Support
elin.johansen@opusdental.com

Programsupport Norge

Heidi Helene Aasen
Kurs/support
heidi.aasen@opusdental.com

Stine Aasen
Kurs/support
stine.aasen@opusdental.com

Odd Thomas Hansen
Support/kurs
odd.thomas.hansen@opusdental.com

Irene Gulbrandsen
Support
irene.gulbrandsen@opusdental.com

Darya Hassan
Support
darya.hassan@opusdental.com

Teknisk support Norge

Finn Walaker
Teknisk Supportsjef
finn.walaker@opusdental.com

Stian Sørlie
Teknisk Support
stian.sorlie@opusdental.com

Christopher Moe
Tekninsk Support
christopher.moe@opusdental.com

Jan Øvrum
Tekninsk Support
jan.ovrum@opusdental.com


Utvikling og test Norge

Anette C M Sibbern
Produkteier/test
anette.moe@opusdental.com

Anette Linselus Oldebråten
Test
anette.oldebraaten@opusdental.com

Tove Lene Kolstad
Test
tove.lene.kolstad@opusdental.com

Asle Nesset
Test/systemering
asle.nesset@opusdental.com

Vasumathi Gajji
Programmerer
vasumathi.gajji@opusdental.com